Bakanlık tarihinde ilk: Sadece İstanbul için Kurum içi Atama Kurası yapılacak
Sağlık Bakanlığı, İstanbul'un personel ihtiyacını gidermek için Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası yapacak
Bakanlık tarihinde ilk: Sadece İstanbul için Kurum içi Atama Kurası yapılacak
18 Mayıs 2017 11:47 -

Sağlık Bakanlığı, İstanbul'un personel ihtiyacını gidermek için Kurum İçi Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kurası ve yardımcı sağlık hizmetleri sınıfı personel alımı gerçekleştirecek.
 
Bakanlıktan yapılan açıklamada şunlar ifade edildi:

Bin 555 personelin atanması ile ilgili münhal yerler Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü internet adresinden ilan edilecektir. Söz konusu kura, 9 Haziran Cuma günü noter huzurunda gerçekleştirecektir.
 
Kura ile 6 biyolog, 5 çocuk gelişimcisi,  2 dil ve konuşma terapisti, 27 diyetisyen, 118 ebe, 25 fizyoterapist, 825 hemşire, 1 iş ve uğraş terapisti, 11 laborant, 1 odiyolog, 1 perfüzyonist, 11 psikolog, 4 sağlık fizikçisi, 278 sağlık memuru, 193 sağlık teknikeri, 20 sağlık teknisyeni, 18 sosyal çalışmacı ve 4 tıbbi teknolog olmak üzere toplam bin 555 personel atanacaktır.
 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
1
1) birisi (öğretmen)
24.11.2017 22:50:38
77. dönem dhy den haber var mı? Acaba
77. dönem 2. tebligatlar ne zaman çıkacak ? Nezamana kadar 77. dönemde göreve başlayamayan doktor adaylarının soruşturmaları bitecek 2. tebligatlar yayınlanıp çocuklarımız görevlerine ne zaman sonra başlayacaklar? Doktor açığı olduğu belirtiliyor ama hala doktor olan çocuklarımız görevlerine başlayamadılar.
Başbakanımızdan ve cumhurbaşkanımızdan yardımlarını bekliyoruz Saygılarımla
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)