Cerrahpaşa Medikal Araştırma ve Kariyer Günleri katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor
Tıbbın Girişimcileri - Cerrahpaşa Medikal Araştırma ve Kariyer Günleri değerli hocalarını ve öğrencilerini ağırlamak için gün sayıyor
Cerrahpaşa Medikal Araştırma ve Kariyer Günleri katılımcıları ile buluşmaya hazırlanıyor
25 Şubat 2019 -

16-17 Mart'ta düzenlenecek olan  ve Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Girişimcilik Kulübü öğrencileri tarafından aylardır sürdürülen yoğun çalışma sonucu hazırlanan kongrenin tıp, diş hekimliği, eczacılık, hemşirelik ve diğer sağlık fakültelerinden öğrencilerin katılımına açık olacağı duyuruldu. 

Kongreyi hazırlarken Isaac Newton'ın "Eğer daha ileriyi gördüysem devlerin omuzlarında durduğum içindir" sözünden yola çıktıklarını  söyleyen kongre başkanı Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 2. sınıf öğrencisi Zeynep Naz Efe öğrenci imkanlarıyla böylesi bir organizasyonu düzenlemenin "zaman zaman zorlayıcı ama oldukça keyifli bir yolculuk" olduğunu ifade ettikten sonra başta İrem Çuhadar ve Begüm Aliustaoğlu olmak üzere kongre ekibine teşekkür etti.

Bilimsel, sosyal ve konaklama seçeneklerini içeren kongre Bakırköy Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi'nde kapılarını açacak.Kayıtları 1 Mart'ta sona erecek olan kongreye kayıt yaptırmak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.tibbingirisimcileri2019.org

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)