Genel Sekreterlikten 'yakışıklı anket' açıklaması
Balıkesir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği, basında yer alan ve eleştirilere neden olan anket çalışmasının değerlendirme aşamasında iptal edildiğini, anketin hiç bir zaman yapılmadığını açıkladı.
Genel Sekreterlikten 'yakışıklı anket' açıklaması
03 Mart 2017 -

Sağlık Bakanlığı'na bağlı Balıkesir Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği yaptığı yazılı açıklama ile anket eleştirilerine cevap verdi.


 

‘En yakışıklı doktor’ anketi tepki çekti: Evlenme programlarına mı göndereceksiniz?


Yapılan açıklamada, "Genel Sekreterliğimizce her yıl 14 Mart Tıp Bayramı öncesi Eğitim ve AR-GE Birimi tarafından bayram etkinlikleri oluşturulması kapsamında bu yıl da 20'ye yakın taslak aşamasında etkinlik oluşturulmuştur. Bu anket çalışması da bu kapsamda olup değerlendirme aşamasında iken, tarafımızca tespit edilir edilmez 01.03.2017 tarihinde çarşamba günü durdurulmuş ve iptal edilmiştir. Genel Sekreterliğimizce kesinlikle böyle bir çalışma sürdürülmemektedir. Bu çalışma taslak aşamasında olup herhangi bir resmi yazı veya onay içermemektedir" denildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
3
1) tugrul (kardiyoloji uzmanı)
03.03.2017 19:14:11
Sağlıkta dönüşümün 2.fazı başlamadan bitti. tühhh.
People
5
2) bozeren (nş uz dr)
03.03.2017 16:39:34
böylece o kurumlarda koltuk ısıtan elemanların nelerle meşgul oldukları da ortaya çıkmış oluyor. sağlık bakanlığı'nın yapılanmasını bozan, zaten bu KHB meselesi kökünden iptal edilmelidir.
People
4
3) bozeren (nş uz dr)
03.03.2017 15:39:38
şuyu'u bile vuku'undan beter bir durum.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori