Tam kür bekleyen doktora sevindirici haber TİTCK’da geldi: Tedavi kaldığı yerden devam!
Non hodgkin lenfoma tanısı konan aile hekimi Durukan’a sevindiren haber Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan geldi. Konu ile ilgili 9 Mayıs tarihinde açıklama yapan Durukan “yarın elimize geçiyor ve tedavi kaldığımız yerden devam ediyor” dedi
Tam kür bekleyen doktora sevindirici haber TİTCK’da geldi: Tedavi kaldığı yerden devam!
10 Mayıs 2019 08:36 - MEDİMAGAZİN

Non hodgkin lenfoma tanısı konan aile hekimi Dr. Mustafa Murat Durukan tam kür tedavisinde kullanılan ilacın ithalinin durdurulduğunu öğrenmişti. İlaç temini için sevindiren haber Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan geldi. Doktor Durukan ilacın 10 Mayıs tarihinde gelinde olacağını duyurdu.

Üretici Japon firmanın 6 aylık güvenirlik ve 2 ay uygulanabilirlik garantisi verdiğini ileten Dr. Durukan yaşadığı sevinci “ İlgilenen uğraşan dua eden geniş aileme teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.” sözleri ile paylaştı.

Durukan Medimagazin’e yaptığı açıklamada “Ben bebekken babam vefat etmiş. Yaşadıklarımı, annemin yaşadıklarını ben de aileme yaşatamazdım . Tedaviye daha sıkı sarıldım. Sizlerinde katkısıyla hergün daha motive oluyorum. İnsanlar hastalıkları ile uğraşırken bir ilaç derdine düşmemeli.” demişti.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Ersoy Kandemir (Hekim )
04.06.2019 18:58:28
Değerli meslektaşım,Allah’tan şifalar diliyor sizin için dua ediyorum.Haberi şimdi duydum,herhangi bir yardımımız olursa Kocaelideyim,bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.
People
16
2) dr.r.yilmaz (Dr)
10.05.2019 17:03:55
Geçmiş olsun hocam.
Rabbim'den acil şifalar diliyorum
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)