Akşam ne yemek yapsam?
Yemek tarifleri denince akla ilk gelen isimlerden olan Sahrap Soysal, yepyeni ve kullanıcı deneyimi yüksek web sitesi ile kullanıcıların karşısında.
Akşam ne yemek yapsam?
06 Ekim 2017 -

Tüm yemek tarifleri için detaylı malzemeler ve yapılış tüyoları ile birlikte ihtiyacınız olan her bilgiye ulaşabilir, lezzetli yemekler için kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. 

Sahrap Soysal dışında da yeni kullanıcılara açık olan sahrapsoysal.com, yeni özelliği ile herkese şef olma fırsatı sunuyor. Tarif gönder seçeneği ile kullanıcılara da özel tarif paylaşma ayrıcalığı sunan yeni web sitesi, haftanın şefleri adı altında en iyi tarifleri ve şefleri listeliyor. Üstelik bunu yapmak üye olup tariflere puan vermek kadar kolay. 

Web sitesinin yenilenen yüzünün bir diğer özelliği de her tarif kategorisinde birçok farklı alternatif sunabilme imkanı olması. Hamur işleri, tatlılar, sütlü tatlılar, şerbetli tatlılar, zeytinyağlı yemekler, sıcak içecekler, soğuk içecekler, italyan yemekleri, akdeniz yemekleri ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz yemek tarifleri kategorisinde tam da ağzınıza layık bir yemek tarifi mutlaka var.  

'Akşam ne yemek yapsam' sorusuna verebileceği yüzlerce cevap olan Sahrap Soysal’ın yemek sitesi ile siz de aradığınız yemek tarifini bulabilir, kendi tarifinizi kendiniz yazabilir ve hatta yazdığınız yemek tarifini arkadaşlarınızla da sosyal medya ayrıcalığı ile paylaşabilirsiniz. Dönem dönem en başarılı şefler için çeşitli sürprizler de yeni görünüm ile gelen özelliklerden. 

Nefis yemek tarifleri için siz de aradığınız lezzeti Sahrap Soysal’ın yenilenen web sitesinde bulabilirsiniz. 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
28/08-29/08 Çocuklarda Motilite Bozuklukları Sempozyumu ÇOCUK... İSTA
27/08-31/08 20. Ulusal Anatomi Kongresi ANATOMİ İSTA
05/09-08/09 6. DOD Dermatoloji Gündemi DERMATOLOJİ SAKA
12/09-13/09 SCAI Menata Mentor Course-SCAI 2019 KALP VE... İSTA
14/09-14/09 7. Multidisipliner Nöroendokrin Tümör Sempozyumu NÖROLOJİ ANKA
11/09-14/09 World Congress of Perinatal Medicine KADIN... İSTA
12/09-15/09 10. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve 9. Haseki Hemşirelik Sempozyumu HEMŞİRELİ... SAKA