Liv Hospital geleceğin sağlık yöneticilerine fırsat sağlıyor
Liv Hospital “Sağlık Yönetimi” öğrencilerine destek ve teşvik olmak amacıyla “Geleceğin Sağlık Yöneticileri – Liv Proje Yarışması” düzenliyor.
Liv Hospital geleceğin sağlık yöneticilerine fırsat sağlıyor
25 Şubat 2017 -

Proje yarışması ile “sağlık yönetimi bölümü”nde okuyan öğrencilerin mesleki hayatta daha etkin rol alabilmeleri için edindikleri teorik bilgiler pratiğe çevirebilmeleri için fırsat yaratmak ve sağlık kuruluşları içerisine entegre edilebilecek fikirlerin ödüllendirmesi amaçlanıyor.

En yaratıcı 3 proje ödüllendirilecek

Geleceğin Sağlık Yöneticileri – Liv Proje Yarışması’nda hastane işletmesinden insan kaynaklarına, pazarlama ve kurumsal iletişimden biyomedikale, teknikten hasta bakım hizmetleri, satın alma, mali işler gibi pek çok alanda düzenleniyor. Hastane içerisinde sağlık konusunda yaşanan sorunlara yönelik, günlük hayata entegre edilebilecek en yaratıcı çözüm içeren 3 projenin ödüllendirileceği yarışma sağlık yönetimi bölümündü okuyan tüm öğrencileri kapsıyor.

Yarışma jürisi sektörün duayenlerinden oluşuyor

Üniversitelerin Sağlık Yönetimi Bölümü akademisyenleri ve sektördeki profesyonellerin, Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşlarının üst düzey yöneticileri, sivil toplum kuruşları başkanlarının jüri üyeliği yapacağı yarışmaya Türkiye’deki sağlık yönetimi bölümlerinde ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileri, yan dal veya çift ana dal yapan tüm öğrenciler başvuru yapabiliyor.

“Öğrencileri geleceğe hazırlayacağız”

Ülkemizdeki sağlık yönetim hizmetlerinin profesyonelleşmesinde emin adımlarla yürüyecek bir gençlik yaratmayı hedeflediklerini söyleyen Liv Hospital Grup Koordinatörü Meri İstiroti “Ülkemizde “sağlık yönetimi” bölümü son 20 yılda eğitimsel olarak desteklenmiş ve daha fazla üniversitede yerini almıştır. Her yıl gittikçe daha fazla mezun veren bu bölümdeki gençlerimizi geleceğe hazırlamak için bu yarışmayı organize ettik. Liv Hospital olarak okulda edindikleri teorik bilgileri mesleki hayatta da kullanarak daha etkin rol alabilmelerine fırsat sağlamak istedik. Sağlık kuruluşları içerisine entegre edilebilecek pratik, çözüm odaklı, yaratıcı ve yenilikçi fikirlerin ödüllendirerek onları mesleki hayata daha emin ve özgüvenli hazırlamayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

Hem staj hem eğitim imkanı verilecek

17 Nisan’a kadar livgeleceginsaglikyoneticileri.com adresinden yapılacak başvurulan sonrasında seçilen ilk 3 projenin sahibi sektörün önde gelen sağlık kurumlarından olan Liv Hospital’da staj imkanı bulacak. Ayrıca birinci 3 bin TL ve Tam Burslu Master programı (veya - İlgi duyulan alanda sertifikasyon programı), ikinci 2.000 TL, İleri düzey excel program kursu(veya – ilgi duyulan eğitim kursu), üçüncü proje 1.500 TL, 1 kur yabancı dil eğitim kursu kazanacak. Yarışmaya başvurular livgeleceginsaglikyoneticileri.com  adresine 17 Nisan’a kadar yapılabilecek. Ödül töreni ise 11 Mayıs’ta Antalya’da SASDER 5. Ulusal Kongresi’nde gerçekleştirilecek.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
20/09-20/09 7. Geriatri Günleri GERİATRİ İZMİ
19/09-22/09 14. Ulusal Genç Yaşam ve 4.Klinik Romatoloji Kongresi ROMATOLOJİ KIBR
19/09-22/09 16. Ege Romatoloji Günleri ROMATOLOJİ İZMİ
19/09-22/09 16. Metabolik Sendrom Sempozyumu BESLENME... MUĞL
20/09-22/09 5. Klinik Embriyoloji Derneği Kongresi HİSTOLOJİ... İZMİ
21/09-24/09 Dünya Gastroenteroloji Kongresi 2019 GASTROENT... İSTA
25/09-27/09 4. Ulusal Çocuk Genetik Kongresi ÇOCUK... ANKA