Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Sakarya'da açıldı
Özel Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Sakarya'da açıldı.
19 Şubat 2014 -

Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özdemir, törende yaptığı konuşmada, Veni Vidi Göz Şirketler Grubu'nun 7. merkezini Sakarya'da açtıklarını söyledi.

Özdemir, yoğunlukla İstanbul ve Ankara'daki merkezlerinde daha çok göz üzerine hizmet yarışında olduklarını fakat Sakarya'da fizik tedavi konusunda da yatırım gerçekleştirdiklerini belirtti.

2015 yılında Sakarya'da daha büyük hastane kompleksinin yatırımını planladıklarını dile getiren Özdemir, sözlerini şöyle tamamladı:

"Sakarya özelinde bu hizmetin geri dönüşüne baktığımızda üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen hem göz hem de fizik tedavi alanında halkımızın çok büyük ilgi ve teveccühünü tespit ettik. Bu, bizi hem heyecanlandırdı hem de 'Sakarya'da daha büyük yatırımı plana almalıydık' diye düşündük. Özellikle göz alanında iddialı girişimiz, daha çok uzman hekimlerimizin ve cerrahlarımızın İstanbul ve diğer illerden Sakarya'ya transfer edilmesiyle vücut buldu. Birkaç aylık geçmişte bin-bin 500 civarında oldukça başarılı cerrahi müdahale gerçekleşti. Halkımız bu tedavi teşhis hizmetlerinden oldukça memnun. Bu da geleceğe dönük açılımlar konusunda bizleri cesaretlendirdi. Sakarya, grubumuzun son yatırımı değil.

Kocaeli, Ankara ve Eskişehir'de de muhtemelen 2015'in sonuna kadar 3 merkezimizi hizmete açacağız. Bu yatırımın Sakaryalılara ve civar illerdeki halkımıza hayırlı olmasını diliyorum."

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
19/09-22/09 14. Ulusal Genç Yaşam ve 4.Klinik Romatoloji Kongresi ROMATOLOJİ KIBR
19/09-22/09 16. Ege Romatoloji Günleri ROMATOLOJİ İZMİ
19/09-22/09 16. Metabolik Sendrom Sempozyumu BESLENME... MUĞL
20/09-22/09 5. Klinik Embriyoloji Derneği Kongresi HİSTOLOJİ... İZMİ
21/09-24/09 Dünya Gastroenteroloji Kongresi 2019 GASTROENT... İSTA
25/09-27/09 4. Ulusal Çocuk Genetik Kongresi ÇOCUK... ANKA
27/09-28/09 1. Marmara Radyasyon Onkolojisi Günleri RADYOLOJİ İSTA