Sakura Kadın Hastalıkları Ve Doğum Merkezi hizmete açıldı!
Ankara Beysukent’te faaliyete başlayan Özel Sakura Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, güncel teknolojisi ve uluslararası standartlara sahip hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor
Sakura  Kadın Hastalıkları Ve  Doğum Merkezi  hizmete açıldı!
15 Mart 2013 -

Özel Sakura Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi Ankara’da faaliyete geçti. Sakura, kadın hastalıkları, gebelik, doğum, doğum sonrası ve menopoz süreçleri  gibi her biri uzmanlık desteği gerektiren konularda profesyonel hekim kadrosu ve çok özel hizmet anlayışı ile butik hizmet veriyor.
Beysukent Angora bulvarı üzerinde açılan Özel Sakura Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi, güncel teknolojisi, uluslararası standartlara sahip hizmet kalitesi, seçkin uzman doktor ve yardımcı personel kadrosuyla dikkat çekiyor.


Doğum odaları, ameliyathane, yenidoğan yoğun bakım ünitesi, yetişkin yoğun bakım ünitesi, radyoloji  bölümü, laboratuar, tek kişilik konforlu hasta odaları, kafeterya ve kendine ait  otoparkı ile hizmet veren Sakura, genel kadın sağlığı, gebelik ve doğum, jinekoloji, pediatrik-ergen jinekoloji, ürojinekoloji, jinekolojik onkoloji, infertilite, menopoz gibi alanlarda her yaş grubundaki kadınlara koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmeti alma olanağı sunuyor.

İleri teknoloji ve tetkik imkanları
Sakura, kullandığı güncel teknolojiye sahip cihazlarla ileri  tetkik, tanı ve tedavi  hizmeti veriyor. Sakura laboratuvar biriminde kadın hastalıkları ve doğum alanındaki  tüm rutin tetkikler, tarama testleri, genetik incelemeler yapılırken, radyoloji bölümünde ise 4D USG, renkli doppler USG, meme USG, kemik dansitometrisi ve digital mamografi gibi ileri görüntüleme yöntemleri kullanılıyor.

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) EMROVA SEBNEM (EBELIK)
26.04.2013 12:36:53
merhaba.Ben azerbaycanda ebelık mezunu oldum kendım azerıyım.9 aydı turkıyenın samsun seherınde on doqkuz mayıs unersıtesınde kadın dogum va dogumhanede eyıtım amacıyla calısıyırom.ben azerı dıplomula sızın hasdanede denglıksız olaraq gorev yapa bılırmıyım?kendım 23 yasındayım
People
0
2) mahmut dr (dr)
19.03.2013 20:37:18
sadece bina açılmış ve sanki, kendi kendine açılmış.Doktorlar kim ,işletmecisi hangi grup vs..Biraz ayrıntı olsaymış keşke
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
19/09-22/09 14. Ulusal Genç Yaşam ve 4.Klinik Romatoloji Kongresi ROMATOLOJİ KIBR
19/09-22/09 16. Ege Romatoloji Günleri ROMATOLOJİ İZMİ
19/09-22/09 16. Metabolik Sendrom Sempozyumu BESLENME... MUĞL
20/09-22/09 5. Klinik Embriyoloji Derneği Kongresi HİSTOLOJİ... İZMİ
21/09-24/09 Dünya Gastroenteroloji Kongresi 2019 GASTROENT... İSTA
25/09-27/09 4. Ulusal Çocuk Genetik Kongresi ÇOCUK... ANKA
27/09-28/09 1. Marmara Radyasyon Onkolojisi Günleri RADYOLOJİ İSTA