Tıp merkezine de kumpas kurmuşlar
İzmir’de haklarında FETÖ’den soruşturma başlatılan SGK yetkililerinin, 2009-2011 döneminde olağandışı denetim ve haksız cezalarla İlgi Tıp Merkezi’nin Şifa’ya satışının yolunu açtığı belirtildi
Tıp merkezine de kumpas kurmuşlar
11 Ağustos 2016 12:43 - SABAH

Özel İlgi Tıp Merkezi'nin avukatı ve hukuk müşaviri Ahmet Bülend Boyacı, 2009-2011 döneminde, şimdi çoğu hakkında FETÖ dolayısıyla soruşturma açılan bazı üst düzey SGK yönetici ve çalışanlarının, Şifa Hastanesi'nin üst düzey yetkilileri ile birlikte hareket ederek sağlık gruplarına karşı kurdukları kumpas ve tezgahların şimdi daha iyi farkına vardıklarını söyledi. Boyacı, Özel İlgi Tıp Merkezi'ne haksız yere çok ağır ve ciddi cezalar kesildiğini, uzun bir dönem hakediş faturalarını ödememek suretiyle kurumun ödeme dengesinin sabote edildiğini anlatarak şu bilgileri verdi: "Finansal dengemiz yıpratılarak bir sonun başlangıcına imza atılmıştır. Kurumumuzda görev yapan yaklaşık 200 sağlık personeli işlerinden olmuş, Tıp Merkezimiz adeta Şifa Hastaneler Grubuna peşkeş çekilmiştir. Şimdi bu haksızlık ve kumpaslara karşı mağduriyetlerin giderilmesi açısından hukuk mücadelesi başlatmaya hazırlanıyoruz. Türk yargısına olan inancımızı muhafaza ediyoruz. İlahi adalet tecelli edecektir."

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)