Lilly Türkiye’den Uluslararası Atama
Lilly Türkiye İnsan Kaynakları, Eğitim ve Geliştirme Direktörü Defne Orhun, Lilly Global Ödüllendirme Programı Direktörü Oldu
Lilly Türkiye’den Uluslararası Atama
28 Ocak 2016 -

2010 yılından bu yana Lilly Türkiye İnsan Kaynakları, Eğitim ve Geliştirme Direktörü olarak görev yapan Defne Orhun, yeni görevinde Global Ücretlendirme Birimi’ne bağlı olarak tüm Lilly ülkelerinde yürütülecek bir Ödüllendirme Programı’nın hayata geçirilmesine liderlik edecektir.
Defne Orhun, Lilly Türkiye’ye 2001 yılında İnsan Kaynakları Uzmanı olarak katılmış, Ücretlendirme Uzmanı, Kurumsal İletişim Müdürü ve İnsan Kaynakları Müdürü de dahil olmak üzere çeşitli pozisyonların sorumluluğunu yürütmüştür. Orhun, Mayıs 2010’dan bu yana İnsan Kaynakları, Eğitim ve Geliştirme Direktörü görevini olarak görev yapıyordu.
Ankara Üniversitesi SBF Uluslararası İlişkiler bölümünden 1994 yılında mezun olan Defne Orhun, evli ve iki çocuk sahibidir.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori