Muazzez Özden Pediatrik Karaciğer Nakli Klinik Araştırma bursu için son başvuru: 20 Mayıs
Muazzez Özden Pediatrik Karaciğer Nakli Klinik Araştırma bursu kapsamında Kandilli Kız Lisesi eski öğretmenlerinden merhum Muazzez Özden anısına, ailesi tarafından aylık 3000 TL burs verileceği duyuruldu
Muazzez Özden Pediatrik Karaciğer Nakli Klinik Araştırma bursu için  son başvuru: 20 Mayıs
29 Nisan 2019 08:52 -

İstanbul Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda, pediatrik karaciğer nakli alanında geçici görevlendirme ile çalışmak üzere kabul edilen pediatri uzmanlarına açık olduğu belirtilen burs için bursiyerin, Pubmed ve Science Citation Index Expanded’e giren dergilerde yayınlanabilecek kalitede en az bir çalışma tamamlaması gerektiği bilgisi paylaşıldı.

Burs süresinin 6 ay olacağı ve aşamalı olabileceği belirtilirken başvurulara ait diğer ayrıntılar şöyle sıralandı:

Aylık Burs miktarı 3000 TL’dir. Elektronik ortamda (itfcocukgastro@gmail.com) yapılacak başvurular, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı ve Karaciğer Transplantasyonu ekibi tarafından değerlendirilecektir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2019

Başvuru Koşulları:

  1. 40 yaşından genç, pediatri uzmanı olmak
  2. İngilizce dilini yeterli düzeyde kullanabileceğini belgelemek( son 5 yılda alınmış olması gerekmektedir. YÖKDİL, YDS, TOEFL ve benzeri sınavlarda alınabilecek maksimum puanın yüzde 75’inden fazla puan almak

İstenilen belgeler:

  1. Özgeçmiş ve eserler listesi
  2. Aday hakkında referans verebilecek iki kişinin iletişim bilgileri
  3. Yukarıdaki başvuru koşullarının sağlandığını gösteren belgeler

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)