Sağlık çalışanları Çalışan Sağlığı Ve Güvenliği Kongresinde buluşuyor
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ve Sağlık-Sen Stratejik Araştırmalar Merkezi Enstitüsü (SASAM) sağlık çalışanlarını Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Çalışan Sağlığı ve Güvenliği kongresinde buluşturuyor. 17-18 Nisan 2018 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek 1. Ulusal Sağlık Hizmetlerinde Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Kongresi Ankara Hilton Garden Inn’de yapılacak. Kongre, alanında uzman akademisyen, bürokrat, sağlık çalışanları ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek.
Sağlık çalışanları Çalışan Sağlığı Ve Güvenliği Kongresinde buluşuyor
04 Nisan 2018 15:12 -

Çalışan Sağlığı ve Güvenliği’nin tüm yönleriyle tartışılacağı ve 8 oturumun yapılacağı kongrede “Sağlıkta Çalışan Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları, Sağlıkta İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları, Acil Servis, 112 ve ADSM' lerde Çalışan Sağlığı ve Güvenliği, Yoğun Bakım, Ameliyathane ve Kliniklerde Çalışan Sağlığı ve Güvenliği, Tıbbi Laboratuvarlar ve Radyoloji Ünitelerinde Çalışan Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık Tesislerinin Çalışan Sağlığı ve Güvenliğine Etkisi, Sağlık Çalışma Ortamlarının Çalışanlara Psiko-Sosyal Etkileri, Çalışan Sağlığı ve Güvenliğinde Destek Hizmetleri ve Sendikal Bakış” konuları ele alınacak.

Katılımın ücretsiz olduğu kongreye kayıt ve detaylı bilgi için: www.sasamkongre.org

Anahtar Kelimeler:

calisan sagligi

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
22
1) dr. (uzman)
05.04.2018 11:39:36
sağlıkta şiddet sona ERSİN.
People
25
2) acilde (pratisyen)
04.04.2018 17:52:08
SAĞLIKTA ŞİDDET HER GEÇEN GÜN YÜKSELİYOR.öncelikle şiddeti teşvik edenler cezalandırılmalıdır.sağlıkta şiddeti kim teşvik ediyor bu araştırılmalıdır.acillerde devamlı saldırıya uğruyoruz.canımızdan bezdik.
People
22
3) Hasan Akdemir (Nöroloji Uzmanı)
04.04.2018 16:17:41
O kadar çok “ GÜVENLİK” yazısı geçiyor ki tek eksiklik SAHİL GÜVENLİK diyerek bu güzel gayreti latifeyle takdir edeyim dedim.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)