Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, en az bir yabancı dil bilen 30 hasta bakıcı alınacak
İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörlüğünden yapılan açıklamada, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 hasta bakıcı personelin istihdam edileceği belirtildi
Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, en az bir yabancı dil bilen 30 hasta bakıcı alınacak
02 Mart 2021 11:25 - DHA

İlana göre üniversite, geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen yeni markası Cerrahpaşa International çatısı altında uluslararası hastalara hizmet vermek üzere ilanda belirtilen beş yabancı dilden en az birine hakim olan 10 hasta bakıcı da istihdam edecek.

1 Mart 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan ilanda çeşitli kriterlere göre 30 hasta bakıcı alınacağı açıklandı. İlanda belirtilen 20 hasta bakıcının yanı sıra geri kalan 10 hasta bakıcı için özel şartlar aranıyor.

Hasta iletişim biriminde görevlendirilmek ve uluslararası hasta hizmetlerinde çalıştırılmak üzere İngilizce, Fransızca, Rusça, Arapça ve Boşnakça dillerinden en az birini iyi derecede bilen 10 hasta bakıcı da istihdam edilecek. 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)