Hemşire, fakülte yatakhanesinde 13 yıl ailesini barındırdı
İstanbul Tıp Fakültesi'nde hemşire olarak görev yapan Mail Ö.'nün eskiden yatakhane sorumlusu olduğu kamuya ait yatakhanede 2004'ten bu yana ailesini barındırdığı ortaya çıktı.
Hemşire, fakülte yatakhanesinde 13 yıl ailesini barındırdı
21 Kasım 2017 - SABAH

İstanbul Tıp Fakültesi'nde hemşire olarak görev yapan Mail Ö.'nün eskiden yatakhane sorumlusu olduğu kamuya ait yatakhanede 2004'ten bu yana ailesini barındırdığı ortaya çıktı. Sadece bekar kadın hemşirelere tahsis edilen yatakhanede annesi Neziha Ö., kardeşi aynı zamanda üniversitede teknik personel olarak görev yapan Rıdvan Ö., kardeşinin eşi Emine Ö. ve çocukları Emre, Emin, Edanur Ö.'nün kaldığı öğrenildi.

TAVUK BESLEMİŞLER

Hatta şüphelinin yakınlarının kazan dairesinin açıldığı bahçede kümes hayvanları da yetiştirdiği ifade edildi. İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü'nce İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na yazılan suç duyurusunda, "Mail Ö., İstanbul Tıp Fakültesi'nde hemşire olarak görev yapmaktadır. İstanbul Tıp Fakültesi Hemşire Yatakhanesi'nde kaldığı zamanda Hemşirelik Hizmetleri Müdürü tarafından lojman sorumlusu yani yatakhane sorumlusu yapılmıştır. Kendisi de verilen bu görevi kötüye kullanmış olup kamu zararına yol açmıştır" denildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
10
1) ao (Dr)
23.11.2017 16:37:21
Çapa büyük kurumdur. Herkes görmüştür ama kıyamamıştır. Ortada suç falan yoktur sadece büyük bir gelenek ve dayanışma vardır. Çapa sonuçta büyük bir kültür barındırır her zaman gurula söylerim Çapa'lı olduğumu.
People
22
2) Frankie Bellevan (Tıp Doktoru)
21.11.2017 15:56:14
Mail Hemşire Kardeşimizi Tebrik ederim..
"İnsanı yaşat ki , Devlet Yaşasın" ve Ailenin Korunmasına yönelik Öncelikli Hedef ve İlkeleri doğrultusunda Hareket etmiştir..

Onun yerinde Olsaydım ; Tavuk yerine Bıldırcın , Hindi, Keklik , Deve Kuşu , Koyun ya da Keçi Beslerdim..
People
18
3) A (İ)
21.11.2017 12:53:52
Kimse ailesini bir yatakhanede yıllarca süründürmez. Demekki gerçekten bir mağduriyet söz konusu. Bu işi şikayete hiç gerek yoktu. Rektor veya dekan çık dese zaten mecburen çıkarlardı. Belliki kötü niyet var.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer