Mesai bitti boyalar çıktı, hastane personelleri çalıştıkları hastaneyi boyadı
Silopi İlçe Devlet Hastanesi koridorları hastane personelleri tarafından boyandı
Mesai bitti boyalar çıktı, hastane personelleri çalıştıkları hastaneyi boyadı
13 Ocak 2020 17:16 - İHA

ŞIRNAK- Silopi Devlet Hastanesi personelleri bir araya gelerek, mesai dışındaki saatlerde hastane duvarlarını boyadı. Otomasyon görevlileri, temizlik ve diğer bölümlerde çalışan personeller, vatandaşa daha iyi hizmet sunabilmek için hastane iç duvarlarını boyadı.

Yapılan bakım ve onarımdan memnun kalan vatandaşlar, teşekkürlerini sundu. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Personel Şefi Şahin Eren, kendi imkanları ile boya yaptıklarını ve mesai sonrası çalışan arkadaşlarına teşekkürü borç bildiğini söyledi. Otomasyon Personel Şefi Abdullah Ökten de, vatandaşın kendini daha iyi, refah bir ortamda hissetmesi adına boya yaptıklarını ve bu kapsamda çalışmalarının devam edeceğini dile getirdi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
4
1) bozeren (nş uz dr)
13.01.2020 18:55:05
ahali böyle işlere niçin hiç yakın gelmiyor? okulu müdür ve öğretmenler boyar, hastaneyi doktorlar- hemşireler- çalışanlar boyar,.. bazen çocuklar da yardım eder ama, halk genelde böyle sosyal fayda sağlayan işlere oldukça mesafeli durur. nedendir bilmem!
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)