Sağlık Bakanlığı sahte personel duyuruları için uyardı: İtibar etmeyiniz!
Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, sağlık personeli ve işçi alımlarına ilişkin sahte duyurulara itibar edilmemesi gerektiği vurgulandı
Sağlık Bakanlığı  sahte personel duyuruları için uyardı: İtibar etmeyiniz!
25 Şubat 2021 23:01 -

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü sağlık personeli ve işçi alımlarıyla ilgili sahte duyurulara itibar eddilmemesiyle ilgili bir uyarı yaptı. Duyuruda şunlar kaydedildi:

Resmi kurumlar tarafından yayımlanan ilanlar dışında farklı mecralarda yer alan personel alım duyurularına itibar etmeyiniz.

Bilindiği üzere, Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı hizmet birimlerine açıktan ve ilk defa memur, sözleşmeli personel veya sürekli işçi alımı ilanları; Sağlık Bakanlığı, Resmi Gazete, İŞKUR, ÖSYM ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi web sayfalarında duyurulmaktadır. 

Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için yukarıda belirtilen kurumların dışında yapılan herhangi bir haber, duyuru ve yayınlara itibar etmemeleri gerekmektedir.

Kamuoyuna ilanen duyurulur.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)