İneğe doğum yaptıran veteriner hekim elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti
MUĞLA'nın Seydikemer ilçesinde, veteriner Özlem Çelik (31), bir ineğe sezaryenle doğum yaptırırken dokunduğu seyyar lambanın kablosundan elektrik akımına kapılarak yaşamını yitirdi
İneğe doğum yaptıran veteriner hekim elektrik akımına kapılarak hayatını kaybetti
25 Temmuz 2019 13:23 - İHA

Veteriner hekim Özlem Çelik, saat 02.30 sıralarında, bir ineğe sezaryenle doğum yaptırmak için Seydikemer'in kırsal Ortaköy Mahallesi'ndeki bir hayvan damına gitti. Doğum yapacak ineğin yanına, aydınlatma için seyyar lamba çekildi. Bekar olan, 5 yıllık veteriner Çelik, ineğe sezaryanle doğum yatırdı. Doğumun ardından seyyar lambanın kablosuna temas edince, kaçak nedeniyle elektrik akımına kapılıp, yere yığıldı. Hayvan damının sahibinin durumu bildirmesi üzerine gelen 112 Acil Servis ambulansı ile Fethiye'deki bir özel hastaneye kaldırılan Çelik, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

Çelik'in cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
43
1) Diş (Hekimi)
26.07.2019 12:45:43
Bu kadar zor şartlarda çalışan veteriner hekimlere yıpranma payı verilmiyor.. Bütün hekimler birbirine sahip çıkmalı.. Kamuda en çok hakkı yenen bizleriz
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)