Veteriner hekimler sorunlarını masaya yatırıyor: İlk toplantı 12-13 Temmuz
TÜRK Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi, Veteriner Hekimlerin sorunlarının ve mesleki teknik konuların ele alınması amacıyla Bölge Toplantıları'na başlıyor. İlk toplantının 12-13 Temmuz tarihlerinde Samsun’da yapılacağı bildirildi
Veteriner hekimler sorunlarını masaya yatırıyor: İlk toplantı 12-13 Temmuz

ARŞİV

12 Temmuz 2019 - DHA

Toplantılar hakkında yazılı bir açıklama yapan TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, ilk toplantıya; Samsun, Kastamonu, Ankara, Ordu, Giresun, Trabzon, Sakarya Amasya, Tokat, Çorum, Zonguldak, Bolu, Düzce, Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırşehir ve Kars Bölge ve il oda başkanlıklarının katılacağını söyledi. Ali Eroğlu toplantıda; hayvan sağlığı, refahı, ıslah ve beslenmesi,  hayvancılık desteklemeleri, canlı hayvan ve et ithalatı ve kamu yapılanması gibi sektörü yakından ilgilendiren çeşitli konular ele alınacağını belirtti.

Ali Eroğlu, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla hayvan hareketleri, hayvan hastalıkları, zoonoz hastalıklar, veteriner halk sağlığı, gıda güvenliği ve çevre sağlığı gibi hususlar görüşüleceğini de söyledi. Başkan Ali Eroğlu, “Toplantılarımızda, veteriner hekimliğin sorunları ve çözüm önerileri konusunda Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi ve oda başkanlıklarımızın gerçekleştireceği faaliyetler ve yol haritamız değerlendirilecek” dedi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
21/09-24/09 Dünya Gastroenteroloji Kongresi 2019 GASTROENT... İSTA
25/09-27/09 4. Ulusal Çocuk Genetik Kongresi ÇOCUK... ANKA
27/09-28/09 1. Marmara Radyasyon Onkolojisi Günleri RADYOLOJİ İSTA
24/09-28/09 28. Ulusal Dermatoloji Kongresi DERMATOLOJİ ANTA
27/09-28/09 TUSYAD 9. Bahar Toplantısı DİĞER İSTA
26/09-29/09 6. KBB de Dört Mevsim Kongresi KULAK-BUR... NEVŞ
26/09-29/09 Uluslar arası Anne ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kongresi KADIN... İZMİ