Veteriner hekimler sorunlarını masaya yatırıyor: İlk toplantı 12-13 Temmuz
TÜRK Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) Merkez Konseyi, Veteriner Hekimlerin sorunlarının ve mesleki teknik konuların ele alınması amacıyla Bölge Toplantıları'na başlıyor. İlk toplantının 12-13 Temmuz tarihlerinde Samsun’da yapılacağı bildirildi
Veteriner hekimler sorunlarını masaya yatırıyor: İlk toplantı 12-13 Temmuz

ARŞİV

12 Temmuz 2019 - DHA

Toplantılar hakkında yazılı bir açıklama yapan TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, ilk toplantıya; Samsun, Kastamonu, Ankara, Ordu, Giresun, Trabzon, Sakarya Amasya, Tokat, Çorum, Zonguldak, Bolu, Düzce, Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırşehir ve Kars Bölge ve il oda başkanlıklarının katılacağını söyledi. Ali Eroğlu toplantıda; hayvan sağlığı, refahı, ıslah ve beslenmesi,  hayvancılık desteklemeleri, canlı hayvan ve et ithalatı ve kamu yapılanması gibi sektörü yakından ilgilendiren çeşitli konular ele alınacağını belirtti.

Ali Eroğlu, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla hayvan hareketleri, hayvan hastalıkları, zoonoz hastalıklar, veteriner halk sağlığı, gıda güvenliği ve çevre sağlığı gibi hususlar görüşüleceğini de söyledi. Başkan Ali Eroğlu, “Toplantılarımızda, veteriner hekimliğin sorunları ve çözüm önerileri konusunda Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi ve oda başkanlıklarımızın gerçekleştireceği faaliyetler ve yol haritamız değerlendirilecek” dedi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
28/08-29/08 Çocuklarda Motilite Bozuklukları Sempozyumu ÇOCUK... İSTA
27/08-31/08 20. Ulusal Anatomi Kongresi ANATOMİ İSTA
05/09-08/09 6. DOD Dermatoloji Gündemi DERMATOLOJİ SAKA
12/09-13/09 SCAI Menata Mentor Course-SCAI 2019 KALP VE... İSTA
14/09-14/09 7. Multidisipliner Nöroendokrin Tümör Sempozyumu NÖROLOJİ ANKA
11/09-14/09 World Congress of Perinatal Medicine KADIN... İSTA
12/09-15/09 10. Ulusal Haseki Tıp Kongresi ve 9. Haseki Hemşirelik Sempozyumu HEMŞİRELİ... SAKA