Düzce Üniversitesi'nden akademik personel alımı
DÜ bünyesinde 7 profesör ve 16 yardımcı doçent olmak üzere 23 öğretim üyesi istihdam edilecek
02 Ocak 2014 -

DÜZCE  - Düzce Üniversitesi (DÜ) bünyesinde 7 profesör ve 16 yardımcı doçent olmak üzere 23 öğretim üyesi istihdam edilecek.

DÜ'den yapılan açıklamaya göre, Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesi Tarla Bitkileri, Orman Fakültesi Yaban Hayatı Ekolojisi ve Yönetimi, Teknoloji Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği ve Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümlerine birer yardımcı doçent, Tıp Fakültesi Dahili ve Cerrahi Tıp Bilimleri bölümlerine 4 profesör, 4 yardımcı doçent, İşletme Fakültesi Uluslararası İlişkiler, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık, Yönetim Bilişim Sistemleri ve İşletme bölümlerine 1 profesör, 4 yardımcı doçent, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi Bölümü'ne 3 yardımcı doçent, Fen Edebiyat Fakültesi Kimya ve Tarih bölümlerine 2 profesör olmak üzere 23 öğretim üyesi alınacak.

Adayların gerekli belgelerle 14 Ocak Salı günü mesai bitimine kadar şahsen veya posta yoluyla müracaat etmesi gerekiyor.
 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
ETİKETLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori