Eczane çalışanından maske denetimindeki sağlık görevlisine saldırı
AKSARAY'da, eczanede çalışan Yılmaz K. (56), koronavirüs denetimindeki ekipte yer alan 112 Acil Servis Sorumlusu Can Cansızlar'a (37) kafa attı. Başından yaralanan Cansızlar, hastaneye kaldırılırken, Yılmaz K. ise gözaltına alındı. 
Eczane çalışanından maske denetimindeki sağlık görevlisine saldırı
19 Ekim 2020 13:18 -

AKSARAY-Olay, saat 12.00 sıralarında, Eski Sanayi Caddesi'nde meydana geldi. Valilik tarafından oluşturulan ekip, kentin farklı noktalarında koronavirüs tedbirlerine yönelik maske, mesafe ve hijyen denetimi başlattı. Uygulama sırasında ekipte yer alan 112 Acil Servis Sorumlusu Can Cansızlar, girdiği eczanede, bilinmeyen nedenle personelden Yılmaz K.'nin saldırısına uğradı. Yılmaz K.'nin kafa atması sonucu başından yaralanan Cansızlar, ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Yılmaz K. de polis ekiplerince gözaltına alındı. 
 

Anahtar Kelimeler:

aksaray

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
4
1) Can K (Hekim)
15.12.2020 15:31:57
Valilik denetim ekibi oluşturmuş. Neyi denetleyecekler? Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını. Güzel, denetlesinler. Ama ekipte zaten işi başından aşkın sağlık personelleri var! Hastanede, ambulansta, filyasyonda, ASM'de zaten yoğunluk had safhada. Bu denetimler sağlık personeli olmadan da pekala yapılabilir. Kurumlarda saat 10.00-16.00 çalışan bir çok memur, online çalışan ve eğitimden birinci dereceden sorumlu milli eğitim ordumuz. Bunlar neden yok?
People
5
2) Cengiz Yıldıran (UzmDr)
20.10.2020 12:35:52
Kafa tutmak, kafa atmak, kafayı yemek... Artık çok sıradan
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)