Türk Eczacıları Birliği'nden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına tepki: Özür beklemiyoruz
Türk Eczacıları Birliği, Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programındaki bir soruda yer alan eczacılık tanımına tepki gösterdi. Eczacılar Birliği, "Özür dilemeye davet etmiyoruz çünkü dilediğiniz özrü pandemide halk sağlığı adına çalışırken hayatını kaybeden eczacılar duyamayacak." sözlerini kullandı.
Türk Eczacıları Birliği'nden Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına tepki: Özür beklemiyoruz
16 Ağustos 2021 15:07 -

Türk Eczacıları Birliği, Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışma programında yer alan " Raftan aldığı kutuyu, üzerine okunaksız bir el yazısıyla, 'sabah-akşam tok karnına' yazarak karşısındakine uzatan kişi kimdir?" şeklindeki soruya, eczacıları itibarsızlaştırması nedeniyle tepki gösterdi.

 

 

Türk Eczacılar Birliği Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda "Kim milyoner olmak ister ya da kim milyoner olmak için soruları cevaplamak ister bunu bilmiyoruz ama biz bu "dikkatsizlik"ten sıkıldık. Özür dilemeye davet etmiyoruz, çünkü dilediğiniz özrü pandemide halk sağlığı adına çalışırken hayatını kaybeden eczacılar duyamayacak. @atvcomtr " ifadelerini kullandı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)