Hasta yakınları 'sıra' kavgasında güvenlik görevlisini darbetti...3 kişi gözaltında
Karabük'te muayene sırası alamadıkları için hastaneyi birbirine katarak güvenlik görevlisini darp eden 3 kişi gözaltına alındı.
Hasta yakınları 'sıra' kavgasında güvenlik görevlisini darbetti...3 kişi gözaltında
09 Temmuz 2019 - İHA

Karabük'te muayene sırası alamadıkları için hastaneyi birbirine katarak güvenlik görevlisini darp eden 3 kişi gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesinde babalarını muayene ettirmek isteyen 3 kişi hastaneye geldi. Görevlilerin yoğunluktan dolayı sıra veremeyeceğini belirtmesi üzerine sözlü tartışma başladı. Bağırışların ardından güvenlik görevlilerinin araya girmesi ile sözlü tartışma biranda kavgaya dönüştü.

Kavgada hastane savaş alanına dönerken, saldırıda güvenlik görevlilerinden bir kişi hafif şekilde yaralandı. Yaşanan saldırı olayı bir vatandaş tarafından cep telefonuna an be an kaydedildi.

Olay yerine gelen polis ekipleri güvenlik görevlisi Tarık Ö.'ye saldırarak yaralayan R.A, U.T. ve Ö.F.T isimli şahıslar gözaltına alındı. Darp edilen güvenlik görevlisinin saldırganlardan şikayetçi olduğu öğrenildi. Gözaltına alınan şahıslar emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
9
1) Poliklinik acil (Operatör)
10.07.2019 20:32:10
Evinden alırmışmış bu hastaya burada bakılacakmışmış kadın orada oturuyormuşmuş
Doktora randevu alır gelirsin
Acil durumunuz varsa acile gidersiniz
Yoksa kibarca derdini anlatırsın. Dahiliye polikliniğinde tantana yapıyor
Neymiş boyun fıtığı patlamış ...
Bırak hakareti tehditi saldırıyı zamanı sesinizi yükseltmeye hakkınız yok .
1 tane hasta yanında akli dengeleri bozuk 1-2 akraba 1-2 tane ağzı laf yapacak, bağıracak adam. Sonra noldu onun psikolojisi bozuk. Ben o başlatınca kendimi tutamadım. Yok babamız hasta.
People
11
2) dr.ACİL (karabükte)
10.07.2019 09:52:56
HER GÜN SALDIRI VE HAKARETE UĞRUYORUZ.CANIMIZDAN BEZDİK.TÜKENDİK.
People
26
3) hemşire (hemşire)
09.07.2019 10:21:13
hastanelerden doktorlar hemşireler sağlık memurları neden kaçıyor işte bu darp olaylarından dolayı bu meslekleri yapanlar hasta ile hasta yakını ile birebir ilgilenen tedavilerini yapan altını temizleyen banyosunu yaptıran enfeksiyonuyla uğraşan bulaşıcı hastalığıyla uğraşan kısaca doğumdan ölüme kadar halkın yanında olan birebir ilgilenen en çok yıpranan mesleklerdir diğer kişiler gibi masa başlarında materyal üzerinde çalışmıyorlar elleriyle bilgileriyle iş yapıyorlar.bundan ötürü kimse bu hemşireliği sağlık memurluğunu yapmak istemiyor masa başlarında mis gibi çalışmak varken nöbetsiz bir şekilde çalışmak varken ve aynı maaşı hatta daha düşük maaşa bu iş neden yapılsın söylermisiniz.

ARTIK BİR FARK OLMALIDIR BU MESLEK GRUPLARIYLA DİĞER ÇALIŞANLAR ARASINDA MAAŞLARINDA , DÖNER SERMAYELERİNDE, ÖZLÜK HAKLARINDA YOKSA İLERİDE BU MESLEKLERİ YAPACAK HASTALARA BAKACAK KİMSELERİ BULAMAYACAKLAR BU İYİLEŞTİRMELER SONUNDA HASTANELERDE ÇALIŞMAYI TEŞVİK EDİLİR HASTANELERDEN KAÇIŞIN ÖNÜNE GEÇİLMİŞ OLUR. YOKSA HERKES MASA BAŞI İŞLERDE ÇALIŞMAK İÇİN HASTANELERDEN KAÇMANIN YOLLARINI ARAR VE GİDER ÇALIŞANLARA SORULSA ANKET YAPILSA HEMŞİRELERE SAĞLIK MEMURLARINA BU MESLEKTE 1 DK BİLE DURMAK YAPMAK İSTEMEYECEKLERİNİ İFADE EDECEKLERDİR BU KADAR KESİN VE NETTİR.

People
42
4) sağlıkta (şiddet)
09.07.2019 09:53:40
Yine salıverilmiş. Bu tipleri içeri tıkmadan bu iş düzelmeeeeeezzz...
SON HABERLER
ETİKETLER
istanbul aytan kar
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
16/11-21/11 55. Ulusal Nöroloji Kongresi NÖROLOJİ ANTA
23/11-23/11 TMFTP Tıbbi Uygulamalar ve Hukuk Kongresi TIP... ANKA
23/11-23/11 Türk Kardiyoloji Derneği Ulusal Kardiyo Onkoloji Toplantısı KARDİYOLOJİ İSTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
21/11-24/11 15. Türkiye Acil Tıp Kongresi ACİL TIP ANTA
20/11-24/11 24. Prof. Dr. A.Lütfi Tat Sempozyumu DERMATOLOJİ ANTA
22/11-24/11 7. Uluslararası Ürojinekoloji Kongresi ÜROLOJİ İSTA