Numan Kurtulmuş, sağlık çalışanlarına yapılan saldırıları kınadı
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "Sağlık çalışanlarımızın hakkını ödeyemeyiz. Onlara yapılan insanlık dışı saldırıların sonuna kadar hukuken takipçisi olacağız." ifadelerini kullandı.
Numan Kurtulmuş, sağlık çalışanlarına yapılan saldırıları kınadı
22 Eylül 2020 10:43 - AA

Kurtulmuş, Twitter hesabından, Ankara'nın Keçiören ilçesinde, silahlı kavgada yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden kişinin yakınlarının sağlık görevlilerine saldırı girişiminde bulunarak ameliyathaneye girmeye çalıştığı olaya ilişkin paylaşımda bulundu.


Sağlık çalışanları linçten barikat kurarak kurtuldu! İşte görüntüler!


Kurtulmuş, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Koronavirüs salgınının başından itibaren cansiperane bir şekilde çalışan fedakar sağlık çalışanlarımıza karşı yapılan saldırıları şiddetle kınıyorum. Sağlık çalışanlarımızın hakkını ödeyemeyiz. Onlara yapılan insanlık dışı saldırıların sonuna kadar hukuken takipçisi olacağız."

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
7
1) Ahmet Yılmaz (Kardiyoloji )
22.09.2020 12:04:33
Neyseki kınadı. Sorunlar çözüldü. Yıllarca kınadılar. Artık sağlıkta şiddet giderek dağa da artacak. Çünkü hiç bir önlem alınmıyor. Sonra niye beyin göçü oluyor
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)