Sağlık Bakanı, salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür etti
Sağlık Bakanı Koca, "Küresel salgının dünyada ilk göründüğü günden beri gece gündüz demeden çalışan, ailesinden sevdiklerinden ayrı kalan sağlık çalışanlarımıza minnettarız." açıklamasında bulundu
Sağlık Bakanı, salgınla mücadele eden sağlık çalışanlarına teşekkür etti
18 Ocak 2021 08:33 -

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, yeni tip koronavirüs (COVID-19) salgınında mücadele eden sağlık çalışanlarına sosyal medya hesabı Twitter üzerinden teşekkür etti. Bakan Koca, küresel salgının dünyada ilk göründüğü günden beri gece gündüz demeden çalışan, ailesinden sevdiklerinden ayrı kalan sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını söyledi ve şu ifadelere yer verdi: 

"Sağlık çalışanlarımızın hakkını ödemek mümkün değil. Onlara büyük bir teşekkür borçluyuz. 2021 sağlık çalışanları yılıdır."

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
9
1) Fatih Yılmaz (Doktor)
18.01.2021 11:05:29
Sayın Bakanım 2021 yılına Kasım ve Aralık döner sermaye ücretlerini alamadığımız gibi izin, istifa ve emeklilik yasakları ile girdik. Sağlıkçılar yılını böyle cezalı kutluyoruz.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)