Kadın doktoru darp eden kadın, adli kontrolle serbest
TEKİRDAĞ’ın Çorlu ilçesinde diş ağrısı nedeniyle gittiği aile sağlık merkezinde kadın doktoru darbedip kaçan N.P. adlı kadın, polis tarafından yakalandı. N.P., mahkemece adli kontrol şartı getirilerek, serbest bırakıldı.
Kadın doktoru darp eden kadın, adli kontrolle serbest
07 Eylül 2019 -

TEKİRDAĞ-Hıdırağa Mahallesi Fidanlık Aile Sağlığı Merkezi'ne önceki gün diş ağrısı şikayetiyle giden N.P., iddiaya göre, kadın doktor E.O.'dan reçeteye antibiyotik yazmasını istedi. Doktor E.O. ise N.P.’ye ağrıyan dişi, uzman bir doktorun görmesi gerektiğini belirterek, kendisini ağız diş sağlığı merkezine sevk edeceğini söyledi. İstediği ilacın yazılmamasına öfkelenen N.P., doktorun masasındaki eşyaları dağıtıp, zarar verdi, ardından da doktoru darbetti. Daha sonra Aile Sağlık Merkezi'nden çıkıp, kaçtı.


Hasta, istediği ilacı yazmayan kadın doktoru darbetti ve kaçtı 


Doktor E.O. darp raporu alıp, N.P.'den şikayetçi oldu. Polis tarafından dün evinde yakalanan N.P., sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi. N.P., çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
12
1) sağlıkta (şiddet)
09.09.2019 12:27:40
Bu işin önü alınmaz artık....
People
9
2) ömer hayyam (op.dr.)
07.09.2019 18:59:45
Bakın hastanın veya yakının ulaşabileceği yerde MAKAS duruyor... , kesici,delici alete bu zamanlarda hasta veya yakınının ulaşabilir olmaması gereklidir. Şahsen hastanın veya yakınının önüne ve ulaşabileceği mesafeye ben kalem dahi koymuyorum.

Allah korumasaydı eğer,... bu histerik kadın masanın önünde bulunan makası bir eline, kalemi diğer eline alıp saldırsaydı yerlerde sadece kağıtlar olmazdı...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)