Doktoru darbeden 3 kardeşin yargılanmasına devam edildi
Bir doktoru darbettikleri iddia edilen 3 kardeşin yargılanmasına devam edildi
Doktoru darbeden 3 kardeşin yargılanmasına devam edildi
20 Mart 2017 -

Adana'da bir doktorun darbedilip iki kaburga kemiğinin kırıldığı iddiası üzerine haklarında dava açılan 3 kardeşin yargılanmasına devam edildi.

Adana 17. Asliye Ceza Mahkemesi'ndeki davanın beşinci duruşmasına tutuksuz sanıklar, doktor Hilmi Resul Karaörs ile avukatları gelmedi.

Mahkeme hakimi, Adana TOKİ Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinden talep edilen doktorla ilgili tedavi evraklarının gönderildiğini belirterek kayda geçti.

Adli Tıp Kurumunun talebi doğrultusunda hastaneden gönderilen tedavi evrakları ile doktor Karaörs'ün Çukurova Üniversitesi Radyoloji Anabilim Dalına sevk edilip, kaburgalarında kırık olup olmadığı, varsa diğer pozitif bulguların da raporlandırılmasını isteyen hakim, rapor geldiğinde duruşma günü beklenmeksizin dosyanın yeniden Adana Adli Tıp Şube Müdürlüğüne gönderilmesine karar verip duruşmayı 1 Haziran'a erteledi.

Adana'da 2015 yılında hastalarıyla ilgilenilmediğini ileri sürüp bir doktoru darbedip kaburgularının kırılmasına neden olduğu iddia edilen Zeki (53), İbrahim (48) ve Murat A. (43) kardeşler hakkında on yedişer yıl onar ay hapis cezası ile cezalandırılmaları istemiyle dava açılmıştı.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
8
1) bozeren (nş uz dr)
20.03.2017 16:47:01
1. kardeş: ben yapmadın öbürü yaptı.
2. kardeş: ben yapmadın öbürü yaptı.
3. kardeş: ben yapmadın öbürü yaptı.
hakim: hımm. üçü de yapmamış. bir daha gelirlerse düşünürüz. şimdilik affedelim.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
26.10-25.11ÖZEL KIRIKHAN BİLİM HASTANESİ - NÖROLOJİ UZMANI ARANIYORPersonel Arayanlar
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer
14/03-18/03Ulusal Akciğer Sağlığı Kongresi (UASK) 2018GÖĞÜS...ANTA