Hastaneye Atatürk ve Dr. Fazıl Doğan köşesi
Kütahya'nın Emet ilçesinde Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi'nde Atatürk köşesi ve Milli Mücadele kahramanı ve aynı zamanda ilçe hastanesine adı verilen Dr. Fazıl Doğan köşesi oluşturuldu
Hastaneye Atatürk ve Dr. Fazıl Doğan köşesi
20 Şubat 2020 09:31 - İHA

KÜTAHYA - Kütahya'nın Emet ilçesinde Dr. Fazıl Doğan Devlet Hastanesi'nde Atatürk ve Dr. Fazıl Doğan köşesi yapıldı. Hastane Başhekimi Uzman Dr. Rukiye Kara, yaptığı açıklamada, ''Hastanemizde Dr. Fazıl Doğan ve Atatürk köşesinin yapımı tamamlandı. Dr. Fazıl Doğan'ın köşesi için bizlerden katkılarını esirgemeyen değerli ailesine ve Emet Ceviz Dere Araştırma Derneği başkanına ve yönetimine çok teşekkür ederiz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk köşesi ve 1. Dünya Savaşı’ndan sonra yerleştiği Emet’te, Emet Müdafai Vatan Cemiyeti’ni kurmuş; bölgedeki çeteler ve dağ eşkıyasını toplayarak Emet Milli Müfrezesi’ni oluşturmuş istiklal madalyası sahibi Dr. Fazıl Doğan köşesi hastanemize hayırlı olsun'' dedi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer