Belediye başkanı tıp fakültesini kazanan öğrenciye laptop hediye etti: Destek bizlerden başarı öğrencilerimizden
Van’ın Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, tıp fakültesini kazanarak kayıt yapan öğrenciye laptop hediye etti.
Belediye başkanı tıp fakültesini kazanan öğrenciye laptop hediye etti: Destek bizlerden başarı öğrencilerimizden
27 Ağustos 2019 - İHA

VAN - Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari, Çaldıran Anadolu Lisesi’nde okuyan Murat Çiftçiler, üniversite sınavına girerek YKS‘de 474 puan alarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanan öğrenciyi makamında kabul etti. Öğrenciyi tebrik eden başkan Ensari, Çiftçiler’i laptop bilgisayarla ödüllendirdi. İlçede eğitimin çıtasının yukarı doğru ivme kazdığını belirten Başkan Ensari, ”İlçemizde eğitim ve öğretim gören öğrencilerimiz yukarı doğru ivme kazanarak eğitimlerine devam edip her geçen gün bir başka başarıya imza atıyorlar. Gerek eğitimde, gerek sporda dalların da öğrencilerimizi daha güzel yerlerde görmeyi istiyoruz. Gerek Kaymakamlığımızın, gerek belediyemizin eğitim ve öğretim kurumlarına verdiği önemin ve desteğin ürünlerini öğrencilerimizin aldıkları başarılarlarla almaya başlıyoruz. İlçemiz Anadolu Lisesinde okuyan Murat Çiftçiler kardeşimiz üniversite sınavında YKS’de 474 puan alarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesinde okumayı kazandı. Bu öğrencimiz makamımızda bizleri ziyaret ederek başarısının mutluluğunu bizlerle paylaştı. Bu bizleri de son derece mutlu etti. Bu kardeşimize Çaldıran Belediye olarak tıp fakültesinde okumayı hakkeden öğrencimize laptop hediye ederek başarılar diledik. İlçemizde üniversitede okuyacak olan tüm öğrencilerimize imkanlarımız doğrultusunda her türlü desteği vereceğimizi belirtmek istiyorum. Her başarının arkasında emek var, özveri var. Destek bizlerden başarı öğrencilerimizden. İlçemizde başarıya imza atan her bir öğrencimizi yürekten kutluyorum” dedi. 

Van Yüzüncü Yıl Tıp Fakültesini kazanan Murat Çiftçiler ise, ”Üniversite sınavına girerek YKS‘de 474 puan alarak Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandım. Üniversite kaydımı yaptıktan sonra bu mutluluğumu belediye başkanımızı makamında ziyaret ederek paylaştım. Sağ olsunlar beni bir adet laptopla ödüllendirerek başarı dilediler. Eğitimde en iyisini yapmam için öneride bulunarak ilçede üniversitede okumayı hak eden öğrencilere her türlü destekler vereceklerini bildirdiler. Bu destek bizleri mutlu ederek başarılarımıza başarı katacaktır,kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) Bedrettin alyamaç (iç hast uzmanı)
29.08.2019 15:14:27
Bana kalırsa bu genç arkadaş bursu hakketti lütfen burs verelim.........
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori
ETKİNLİKLER
Tarih Etkinlik Kategori Yer
21/09-24/09 Dünya Gastroenteroloji Kongresi 2019 GASTROENT... İSTA
25/09-27/09 4. Ulusal Çocuk Genetik Kongresi ÇOCUK... ANKA
27/09-28/09 1. Marmara Radyasyon Onkolojisi Günleri RADYOLOJİ İSTA
24/09-28/09 28. Ulusal Dermatoloji Kongresi DERMATOLOJİ ANTA
27/09-28/09 TUSYAD 9. Bahar Toplantısı DİĞER İSTA
26/09-29/09 6. KBB de Dört Mevsim Kongresi KULAK-BUR... NEVŞ
26/09-29/09 Uluslar arası Anne ve Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kongresi KADIN... İZMİ