Lilly Almanya'ya Türk Başkan ve Genel Müdür
Lilly Almanya'ya Türk Başkan ve Genel Müdür
06 Mart 2018 -

2014'ten bu yana Lilly Japonya Diyabet ve Büyüme Hormonu İş Birimi Kıdemli Direktörü olarak görev yapan Kadir Tepebaşı, 1 Ocak 2018 itibariyle Lilly'de merkezi Almanya olan Almanya, Avusturya ve İsviçre Bölgesi'nin Başkanı ve Genel Müdürü oldu. 
 
İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi'nden mezun olduktan sonra, aynı üniversitede işletme yüksek lisansını tamamlayan Kadir Tepebaşı, Lilly'deki kariyerine 1996 yılında Lilly Türkiye ürün müdürü olarak başladı. 2006 yılına kadar pazarlama ve satış direktörlüğü dahil olmak üzere çeşitli pozisyonlarda görev alan Tepebaşı, 2006-2008 yılları arasında Lilly Orta ve Doğu Avrupa, Afrika, Ortadoğu, Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu Pazarlama Direktörü, 2008 - 2009 yıllarında  Lilly Polonya Genel Müdürü olarak görev yaptı. Ocak 2010-Eylül 2014 yılları arasında Lilly Türkiye'nin ilk Türk Genel Müdürü oldu. Eylül 2014'ten bu yana Lilly Japonya Diyabet ve Büyüme Hormonu İş Birimi'ne başarıyla liderlik eden Kadir Tepebaşı, 1 Ocak 2018 itibariyle merkezi Almanya olan Almanya, Avusturya ve İsviçre Bölgesi'nin Başkanı ve Genel Müdürü oldu.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan TarihiDetayKategori
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer