Kamu Hastaneleri Birliği Atama ve Özlük İşleri Yönergesi
31 Ocak 2013 -
Kamu Hastaneleri Birliği Atama ve Özlük İşleri Yönergesine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
 
 

Kamu Hastaneleri Birliği Atama ve Özlük İşleri Yönergesi

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) HÜZÜN (doktor)
15.04.2013 17:37:09
EŞİ SGK LI OLAN DOKTORLAR İÇİN BİR DÜZENLEME YAPILACAK MI? LÜTFEN BİRİ SESİMİZİ DUYSUN ARTIK....BİZ KAC KİŞİ OLABİLİRİZKİ NİYE SESİMİZİ DUYURAMIYORUZ...LÜTFEN BİLGİSİ OLAN CEVAP YAZSIN.NE YAPABİLİRİM...?
People
0
2) Taner ÖZDEMİR (uzman hekim)
08.02.2013 23:40:09
11.maddenin 2. fıkrasında "birlikler arası tayin için personel görev yaptığı birliğe talep dilekçesini verir, birlik tarafından uygun görülmesi halinde, uygun görüş yazısı ile onaylı hizmet belgesi personelin tayin istediği birlik sekreterliğine gönderilir," diyor. Simdi soruyorum birlik tarafından neye göre uygun görülüp görülmeyecek bu talep.
People
0
3) MÜJGE HATUN (UZM.DR)
31.01.2013 17:07:07
ssk eşleri olan doktorlara yasal düzenleme yapılacak mı?
SON HABERLER
ETİKETLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
İLANLAR
İlan Tarihi Detay Kategori