Anestezi teknisyeni, ameliyata hazırlanırken kalp krizinden öldü
Adana'da, anestezi teknisyeni Ergün Sürücü, Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyathanede hazırlık yaparken, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi
Anestezi teknisyeni, ameliyata hazırlanırken kalp krizinden öldü
24 Şubat 2020 12:26 - DHA

ADANA- Olay, saat 07.30 sıralarında, Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin ameliyathanesinde meydana geldi. Nöbetçi anestezi teknisyeni Ergün Sürücü, hastalarla ilgili hazırlık yaptığı sırada, koridorda aniden fenalaşarak, yere yığıldı.

Ameliyathanedeki doktor ve meslektaşlarının müdahale ettiği Sürücü, kurtarılamadı. İlk belirlemelere göre kalp krizi geçiren Ergün Sürücü'nün cansız bedeni, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Mesai arkadaşları, Ergün Sürücü'nün ölümüyle üzüntü yaşarken, görev yaptığı ekibin bugün planladığı ameliyatlar da ertelendi. 

 

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
2
1) HasanBerkman (Emekli)
28.02.2020 02:37:29
Değerli Evladımız Canımız Ciğerimizin Ergün Sürücü Evladımızın Taziyesine Katılarak,Arıyarak Ortak Acımızı Paylaşan Sayğı Değer Hastane Personeli ve Tüm Sevenlerine Bizzat Başsağlığı Dileklerini İletip Değerli Sağlık Personeli Mesai Arkadaşlarına Sürücü Ve Berkman Ailesi Olarak Sayğı İle Teşekür Eder,Rabbimden Regaib Kandillerini Kutlar Ortak Acımızda Yanımızda Olarak Sabır Metanet Gücü Desteğinde Bulunup Kattıklarından Dolayı Teşekür ederiz.
People
0
2) Deniz Yıldız (Öğrenci)
26.02.2020 03:02:11
Hayır ameliyata hazırlık yapmıyordu. Gece dinlenmek için bi odaya girmiş kimsenin ruhu duymadan kalp krizi geçirmiş ve sabah bulmuşlar ve rahmetlinin 4 yaşında kızı var.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer