Hastanede sağlık çalışanına saldıran genç kız tutuklandı
Samsun'da acil serviste kadın sağlık çalışanına su şişesi ve yumruklarla saldırarak yaralayan 18 yaşındaki genç kız çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi
Hastanede sağlık çalışanına saldıran genç kız tutuklandı
10 Mart 2021 16:03 - İHA

Olay, Samsun'un İlkadım ilçesi Kıran Mahallesi'nde bulunan Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisinde dün meydana geldi.

Hastanenin acil servisinde görevli Nurhan Y. adlı sağlık çalışanı, hasta yakını 18 yaşındaki E.Ç. adlı kızın saldırısına uğradı. Nurhan Y. gözüne su şişesi ve yumruklarla vurularak yaralandı. Yaralanan kadın, görev yaptığı hastanenin acil servisinde tedavi altına alındı.


Samsun'da 17 yaşındaki genç kız, su şişesiyle sağlık çalışanını darbetti: Olay anı kameralara yansıdı


Saldırgan E.Ç. ise hastane polisi tarafından yakalanarak Samsun Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğüne gönderildi.

Saldırı anı ise güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedilirken, darp edilen sağlık çalışanı Nurhan Y.'nin tedavisi yapılıp 3 gün iş göremez raporu verildi.

Çocuk Şube Müdürlüğündeki işlemleri tamamlanan E.Ç. bugün Samsun Adliyesine sevk edildi. Çocuk Savcısına ifade veren E.Ç. savcı tarafından tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan E.Ç., tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

People
0
1) ALİ (uzm)
15.03.2021 13:20:40
Hak aramak zordur. ne diyor BÜYÜK ŞAİRİMİZ M Akif;
"Halikın namütenahi adı var, en başında Hakk,
Ne büyük şey kul için Hakk'ı tutup kaldırmak"
sen adliye kapılarında beklemeyeyim ben vereyim adaleti dersen. O zaman herkes hakim olsun.
People
0
2) şule (ev hanımı)
12.03.2021 22:03:47
Şiddet kimden gelirse karşıyım, şiddetin her türlüsüne karşıyım. Sağlık personeli hatası yüzünden ailemin 4 ferdini kaybettim ama hakkımı aramak çok zor. Bir kez izin verilecek soruşturma için, sonra tabibler birliği bir şey diyecek, bilir kişi zaten doktor, davalar senelerce sürüyor, zaten masraflı vs. vs. vs. Sonra sen takdiri ilahi deyip çekilmek zorunda kalıyorsun. Kimi kime şikayet edeceksin? Sağlık personeli gözünün önünde hastanı öldürür ama nasıl olsa bir kılıfına uydurur. Peki vatandaş saldırırsa, şiddet uygularsa ne olur? Beyaz kod verilir hemen polis yığılır. Peki hastanın beyaz kodu verme hakkı niye yok? Hep Allah'a bırakacağız bu hesabı? Kim dur diyecek bu sorumsuzların, duyarsızların aldığı canların hesabını? Sağlık personeli layıkıyla, vicdanıyla hastalarına gereken özeni göstersin, vatandaş da aynı özeni sağlık personeline göstersin. Elbette ki elinden geleni fazlasıyla yapar ama kurtaramaz hastayı zaten ona kimse bir şey diyemez, işte o takdiri ilahi. Can kurtarmak için okul okuduysa, para alıyorsa, saygınlığı varsa o zaman işini düzgün yapacak herkes gibi. Bu can, başka bir şeye benzemez. Bu işi gerçekten yapacaksa buyursun, yapamayacaksa çekilsin, yapan bulunur.
People
26
3) Drovuz (Uzdr)
11.03.2021 21:04:02
Samsun'da bir hakim varmış, eline sağlık
Bu tip haberlerin artması dileğiyle
People
1
4) hakan (koç)
11.03.2021 08:44:52
ADAM ÖLDÜRDÜ SANKİ,TUTUKLAMALAR FALAN SAĞLIK ÇALIŞANI ÜZÜRİNE YÜRÜYOR SONRADA SOW YAPIYOR BIRAKIN BU İŞLERİ SALIN GİTSİN KIZI
People
11
5) Yavuz Ergün (Uzman doktor )
11.03.2021 08:44:27
Birinin gluteus temaslı eşyası için herşeye tutuklama verilirken sağlıkta şiddete üç vakanin birinde tutuklama verilseydi bari... Allah'a şükür buna da yemek ısmarla dememiş hakim. Hakimin kaşını açsa sutür sayısı kadar yıldan başlar
People
10
6) uzman (uzman)
11.03.2021 07:53:17
Birkaç gün içindeki haberinizde muhtemelen serbest bırakıldığı yazılacak. Aynı film aynı senaryo.
People
3
7) Porr (Op.dr)
11.03.2021 04:36:52
Erkek olsaydı tutuklamazlardi.
People
5
8) Kamil tas (Hekim)
10.03.2021 22:54:12
Hayret neden tutuklandı, ülkemizde bir ilk...
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)