Ordu Üniversitesi bünyesinde Aile Sağlığı Merkezi açılmasına karar verildi
Ordu Üniversitesi (ODÜ) bünyesinde akademik ve idari personel, öğrenciler ve yakın çevrede bulunan vatandaşlara koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetlerinin verilmesi amacıyla Aile Sağlığı Merkezi açılmasına karar verildi
Ordu Üniversitesi bünyesinde Aile Sağlığı Merkezi açılmasına karar verildi
02 Ekim 2019 09:07 - İHA

ODÜ Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan beraberinde Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu ile birlikte Cumhuriyet Yerleşkesi içerisinde kurulması planlanan Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulundu. İncelemeler sırasında Rektör Akdoğan’a Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tahsin Tonkaz, Tıp Fakültesi Dekan V. Niyazi Taşçı, SB-Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur ve idari personel eşlik etti.

Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, yaptığı açıklamada, “Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu ve ekibi ile birlikte yaptığımız değerlendirmeler sonucunda üniversitemizin içerisine Aile Sağlığı Merkezi kurmaya karar verdik. Burada akademik ve idari personel ile öğrencilerimiz ve yakın çevredeki vatandaşlarımıza sağlık hizmetinin sunulacağı bir merkezin kampüs içerisinde olmasının çok faydalı olacağı kanaatine vardık. Akademik ve idari personelimiz, öğrencilerimiz ve vatandaşlarımıza hizmet verecek. Aile Sağlığı Merkezinin kurulması için gerçekleştirmiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı ve Ordu İl Sağlık Müdürü Dr. Mustafa Kasapoğlu’na ve ekibine teşekkür ederim” diye konuştu.

Yorum yazmak için tıklayınız

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Medimagazin veya medimagazin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bu konuya yorum yazılmamıştır.
SON HABERLER
#MedimagazinHİT (HAFTALIK)
#MedimagazinHİT (AYLIK)
ETKİNLİKLER
TarihEtkinlikKategoriYer